با تو ولی تنها

توی دشت زندگی یا توی کویرش، چه فرقی می کنه! وقتی دلت تنهاست، هیچ وجودی رو حس نمی کنی.

وقتی از همه جا و همه کس دل بریدی، فقط یه جا می مونه که برات ارزش داره که حتما می دونی کجاست؟

وقتی دلت احساس تنهایی می کنه، وقتی زندگی کمرنگ تر و کمرنگ تر می شه و می ره تا بی رنگی رو پررنگ کنه، وقتی همه ازت دور می شن و با نگاهی از روی اجبار می خوان فاصله رو کم کنن ولی ... اونجاست که عشق، قشنگ ترین واژه برای تو و خدا، نزدیکترن به تو.

وقتی می خوای پرواز کنی اما توی حصار دنیا اسیر و به دام افتاده ای، وقتی می خوای قاعده ها رو بشکنی، وقتی می خوای، از تو هزارتا خاطره فقط یکی پیدا کنی، دلت یکی رو می بینه که دوست داره تا همیشه با هاش باشه، اما کاش می تونستی با هاش حرف بزنی.

کاش می تونستم به تو بگم! اما مثل همیشه تنهام و تو رو هیچوقت در کنار خودم ندیدم! شاید، شاید که نه! حتما بودن من با تو یه بار سنگینه و بودن تو با من اتلاف وقت.

ولی می خوام بدونی که همیشه با تو ام، ولی توی اتاق ملاقاتی که هیچوقت حتی بهش فکر نکردی و من همیشه در انتظار.

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير

اي تو خموش پر سخن چيست خبر بيا بگو سوره هل عطي بخوان نكته لافتي بگو از مي لعل پر گهر بي خبري يا با خبر در دل ما بزن شرر برسر ما برآ بگو ======================= سلام.آپ می کنی خبر نمی دی ؟ انتظار سخته،خیلی سخت. آدم همش چشماش به دره...

Silent Shout

يک نقل قول می کنم از مارگوت بيکل: دلتنگيهای آدمی را باد ترانه ای می خواند. روياهايش را آسمان پر ستاره ناديده می گيرد و هر دانه برفی به اشکی نريخته می ماند . . .

میترا

من مطالبی را با مضامین غمناک رو خیلی دوست دارم مخصوصا این مطلب خیلی حسی و زیبا بود. یه سریم به من بزنید اگه خواستید تبادل لینک داشته باشیم ممنون از این مطلب قشنگ منتظرم....

هاله

بعضی وقتها بريدن ها لازمه ی آرامش هست. اما هميشه منظور خستگی از حضور دوستان و کشيدن بار اضافی نيست. اين آگاهی در قالب يک پيام خداحافظ می تونه بسيار شيرين تر از خالی کردن رنج بر سر ديگری باشه. و گاهی سلام در قالب يک پيام قطعاْ جوابی داره که ديگری رو خوشحال از به دوش کشيدن بار خدانگهدار ميکنه.

فريبا

گاه می گویم تو را گم کرده ام سالها پیش از حضورم در جهان بی تو من آن نیمه ی گم گشته ام بار ها دیدم تو را در دیگران... با این شعر بروزم...آنقدر تا بیایی... منتظرم مانند همیشه!!!البته با توجه به متن خودت يا حق

گاه می گویم تو را گم کرده ام سالها پیش از حضورم در جهان بی تو من آن نیمه ی گم گشته ام بار ها دیدم تو را در دیگران... با این شعر بروزم...آنقدر تا بیایی... منتظرم مانند همیشه!!!البته با توجه به متن خودت يا حق

میترا

سلام مرسی به من سر زدی . برای من یه سوال پیش امده دختر هستی یا پسر ؟؟؟ البته امیدوارم زیاد فضولی نکرده باشم

امير

تو با اين لباي بسته . تو با اين دل شكسته تو با اين بغض قديمي . كه پر و بالتو بسته چرا مي خندي ستاره تو با اين سينه ي داغون . تو با اين فال پريشون تو با اين زخماي رنگي . توي اين شام غريبون چرا مي خندي ستاره ========================== سلام چرا آپ نمی کنی؟

فانوس دریایی

اين قدر نا اميد نباش بالاخره يه روزی انتظار تموم ميشه يا تو از انتظار خسته ميشی يا انتظار از تو